1 / 2
OPEL VEKTRA ZA DELOVI
800 €
10.01.2023 20:11

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
.
Потврден огласувач
071288623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам