1 / 11
JORDAN Reveal Gym Red - Original !!!
1.800 МКД
22.01.2023 18:07

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Црвена

Se prodavaat original patiki JORDAN Reveal Gym Red , so golemina 44 (28cm).
Patikite se odlicno socuvani ,udobni i lesni, doneseni se od stranstvo.
Npomena !!!! : Patikite se pomal kalap, odgovarat povise za broj 43

Cena...... 1800 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Zoom KD9 - Original !!!

1300 МКД

NIKE AIR MX-720 - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам