1 / 1
Наткасни за спална
1.500 €
01.09.2022 14:36

Карпош / Скопје

Се продаваат две натказни за спална за 1500ден .Лице за контакт Весна 078 486 953

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Маси/столици

Се продава од:

vesna
Потврден огласувач
078486953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам