1 / 11
Topppp ponuda na stan!!!!
По Договор
23.01.2023 05:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

106 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dimo Gavrovski Kara

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2017god sto moze da se vidi na slikite!
Duplex e stanot na dve nivoa,na gorniot sprat se spalnite i wc! na dolniot sprat se golem salon,dnevna pomala i wc!
Se prodava namesten kako na slikite,so skoro celiot namestaj,dve klimi,nova kujna i se ostanato!
So stanot ide i garaza 27m2 so imoten list (moze da se vidi na slikite)
Stanot e 106m2 so cist imoten list!
Lokacija: Strog centar nad semkarnica "RONALDO"
Cena po dogovor na lice mesto!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

VLaDe
Потврден огласувач
071275801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам