1 / 9
2001 Renault Clio 1.2
1.950 €
Цената е фиксна
19.11.2022 23:37

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

2001 Renault Clio 1.2

Kolata e vo perfektna sostojba so 200xxx km. Registrirana i servisirana, so dobri zimski gumi i so klima koja raboti perfektno. Vodna pumpa i rebrast kais smeneto pred nedela dena. Ulje i filtri novi. Nema vlozuvanje.
Fiksna cena.
Ne zvonete za pomalku .
Poveke info na 078328132
Se naogame vo Delcevo.
Cena: $1950

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
/ 075298402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам