1 / 7
VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG COMFORT LINE 2017 NAVI CAMERA
1 €
27.03.2023 18:48

Скопје Центар / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

KON. TEL.: 070 431 637

VW PASSAT B8
1.6 TDI DSG BMT 120
COMFORT LINE, 2017 GOD.
REGISTRACIJA CELA GODINA DO 25.08.2023
SEGA NAPRAVEN GOLEM SERVIS
NAVI
CAMERA
DISTRONIC
ERGO COMFORT
I MNOGU DRUGA OPREMA...
Moze i zamena!

KON. TEL.: 070 431 637

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам