1 / 5
Man TGA460
8.000 €
21.11.2022 10:02

Бутел / Скопје

Se prodava Man TGA460 2003god.
Orginal kiper so fabricki kiper sistem.
Niska siroka kabina
Tezina 7400 so kiper sistem.

CENA 8000 EVRA
Info na 072 553 435 Gagarin

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
071239936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам