1 / 5
Се продава лаптоп
7.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 23:47

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Samsung

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Се продава нов некористен лаптоп, под гаранција до Мај 2023, купен од Сетек
Перформанси и гаранција во прилог (слики)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078213917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам