Готвач/ка и келнер/ка
1 МКД
Цената не е фиксна
Денес 13:00

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имаме потреба од еден готвач/ка и еден келнер/ка за во ресторан во Дебар Маало 070 227 881

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

МЕЧОС КАФЕ
Потврден огласувач
070502233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам