1 / 5
Velosiped Visitor kako nov ...
10.000 МКД
30.09.2022 09:28

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Odlicen zenski velosiped
Kako nov

Informacii na telefon :
075229967
075229967
075229967

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marijan
Потврден огласувач
075251651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам