1 / 9
225 40 18/ 4 letni gumi
190 €
01.12.2022 13:35

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

40

Дијаметар:

18

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija
225/40/18
Gumite se samo edna sezona vozeni.
Rezervna 135/80/14-30e
Rezervna 105/70/14-40e
Rezervns 125/70/17.-65e

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава / Можна е замена од:

Jocko
Потврден огласувач
078285000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам