1 / 4
BENELLI 125cc top sostojba
123 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2022 23:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Benelli

Вид:

Спортски

Година:

2020

Модел:

RKS

Километри:

5000

2020godina .Nov...
Informacii za cena I dr
TEL.075 256 433
TEL.075 256 433
Pozdrav

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070259141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам