1 / 10
Se prodava niva so maslinki
4 €
08.09.2022 13:00

Валандово

Квадратура:

3600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивата има 135 корени маслинки. Насадот е стар 11години маслинките се на род.
Наводнување капка по капка.
Сорта Халкидики.

Нивата има и 13 корени со калинки на род.

Цена 3.50 евра м2.
Чист имотен лист.
Број за контакт: 078320117 - Јовче

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078310164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам