1 / 4
Оригинал дрес Коби Брајант
1.500 МКД
2.500 МКД
07.11.2022 02:10

Гази Баба / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Жолта

Продавам оригинал дрес Коби Брајант бр 8

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071359870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам