1 / 2
Svajc aparat
По Договор
21.09.2022 07:42

Битола / Битола

Prodavam svajc aparat-Varex varstroj vo odlicna sostojba 200 amperi, kombiniran monofazen i trofazen.Tel za kontakt Nikola 078 254 395

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

eli
Потврден огласувач
078254394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам