1 / 4
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 300М2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 01:07

Штип / Штип

Квадратура:

300 m²

СЕ ИЗДАВА, комплетно опремен деловен простор (магацин), со канцеларии со површина од 300м2 во поранешна ТК "МАКЕДОНКА"- Индустриска Зона Македонка бр. 19 во Штип, погоден за секаква намена, производство, трговија...
Лице за контакт: Николче 070/423-416

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Димитри
Потврден огласувач
075/540-604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам