1 / 2
Детски тепих / Detski tepih
1.000 МКД
11.02.2023 06:48

Скопје Центар / Скопје

Продавам скоро нови теписи за детска соба.
Димензии 170 х 120 см.
Еден 1.000 денари
Двата 1.700

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Cvetko
Потврден огласувач
078209818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам