1 / 10
FORD MONDEO 2.0 Tdci AUTOMATIC 2009 CH
1 €
19.09.2022 09:22

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford Mondeo 2.0Tdci 2009god.

Fordot e uvezen od CH i e vo bezprekorna sostojba
-Golem Servis✅️
-Automatik✅️
-Solidna oprema✅️
-Novi letni gumi (4), novi zimski (4)✅️✅️
reg so zelen karton do 4 mesec 2023 god.✅️
Voziloto nema skrieni maani❗️❗️❗️
SAMO KES..7500Evra ne e fiksna.❗️❗️❗️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
077887240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам