1 / 7
BARAM VOZACI
1 €
16.09.2022 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

SE BARA VOZACI SE VOZI PLATFORMI NA RELACIJA MK-DE-MK SE BARA ODGOVORNI LICA SE VOZI TESHKI MASHINI BAGERI I DRUGO.
MESECNO MOZE DA SE ZARABOTI OD 2.000 DO 4.000 E
INFO 070 304 271

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Zace Transport
Потврден огласувач
0038970304271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам