1 / 12
Mercedes C250 Turbo Diesel
1.000 €
Цената не е фиксна
Денес 14:27

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 250

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Procitaj GO UBAVO OGLASOT......!!!! ^^^KOLATA E BEZ DOKUMENTI..^^^^GO PRODAVAM CEL ZA DELOVI, ZATOA SHO E GNILA NA PRAGOVITE I POLUMESECINKITE,rasipan alanser PALI NA BUTANJE....Mercedes 2.5 Turbo Diesel, 150 konjski sili,odlicen motor i menjac ,za KESH EKSTRA CENA...
JAVETE SE NA...<<< ☎️072 220 818☎️ >>> NA DOLNIOT BROJ NE ZVONETE....NA DOLNIOT BROJ NE ZVONETE.....!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077562542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам