1 / 10
Honda125 MTX REG DO 8.8.2023
1.800 €
Цената е фиксна
01.02.2023 18:46

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1994

Модел:

MTX

Километри:

40000

Hondeto e celosno servisirana
Na koj mu e mn neka ne si go trosi vremeto

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

072759597
Потврден огласувач
072759597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам