1 / 2
Se prodava Boca za Medicinski kislorod
По Договор
18.10.2022 10:50

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava Boca za Medicinski kislorod 2,6 Litri, komplet so reduciri.
Bocata e polna so kislorod, Atestirana, vnesena vo sistem.
Pogodna za PZU.
Ima i 10 L. boca polna so kislorod, Atestirana, vnesena vo sistem.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076455142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам