1 / 10
MERCEDES BENZ C200 SO ATESTIRAN PLIN NOV*
По Договор
01.02.2023 10:34

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRVATA BOJA .ZDRAVA KAROSERIJA.
FULL OPREMA! **6 BRZINI MENUVAC.
.REGISTRIRAN DO 6/2023g.so Zelen karton*
ZIMSKI GUMI + LETNI KOMPLET""
Info.sano na..tel..076 827 994 ...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам