1 / 1
Se prodava nov kompjuter Dell Vostro
27.000 МКД
06.12.2022 10:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ryzen5,345OU,8GB,256GB so instaliran office professional Plus 2021 SKU-T5D-03222 i instalirana licenca Windows Pro 10 64 bit English za vkupna cena od 45 000 denari. Se prodava i poodelno, kompjuter 27000 mkd, Windows licenca 5500 mkd i Office licenca 13000 denari. Garancijata e zaklucno so 24.12.2024 godina.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071328337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам