1 / 4
Iznajmuvam ozvucuvanje Za SEKAKVI PRIGODI
1.500 €
03.01.2023 23:48

Гази Баба / Скопје

Kirija Zvucnici
So nas prevoz montaza demontaza
078 204 975

Категорија: Музички инструменти и опрема / Изнајмување

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078204975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам