1 / 12
Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar
1.450 €
31.03.2023 10:13

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

11 Октомври

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема агенциска провизија.

Станот се наоѓа на одлична локација, на првиот кат веднаш над Билна Аптека во Центар – спроти УЈП, и истиот е со чист имотен лист – нема товари.

Во непосредна близина е ОУ Димитар Миладинов. Паркингот пред зградата е на ПОЦ.

Станот содржи голема просторија со пулт, кујна со остава, тоалет, три преградени простории и една одделна соба.

Станот има инсталација за градска топловодна мрежа која во моментот не се користи и истиот се грее и лади со 5.5KW и 3.5KW инвертер клима уреди. Во зградата има приклучок за оптички интернет од Телеком и од Телекабел.

Цена: 1450 еур/м2 , без замени, компензации и слично.

Подрумот може да се купи со доплата.

Станот може да се види со претходна телефонска најава.

Контакт: 02-3118-433

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Svoj Sklad
Благоја Стефковски 16
Потврден огласувач
02/3118433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам