1 / 3
ГРОЗЈЕ
16 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 13:55

Кавадарци / Кавадарци

Продавам квалитетно грозје од свртите: ВРАНЕЦ-КРАТОШИЈА 17 ден. СМЕДЕРЕВКА. жолта не вадена 16 ден. .ИТАЛИЈАНСКИ РИЗЛИНГ 20 ден. Може и со мој превоз со доплата за превоз .Тел: 078 417 214 Ване

Категорија: Останато

Се продава од:

Vano
Потврден огласувач
078417214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам