Купувам автомобил бензин- плин
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 08:42

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Други

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Купувам автомобил до 66 кв. во исправна состојба до 1500 евра. Дајте ми понуди со цена и слики на вибер.
Тел: 078 417 214 Ване

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам