1 / 7
Ptodavam velosoped MTB California Aluminium
10.999 МКД
27.03.2023 09:15

Ѓорче Петров / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam aluminski MTB California vo super sostojba so shimano tourney menuvac 3 x 7 brzini(novi shalteri,novi pedali, novi sajli za kocnici) Velosipedot e donesen od Germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070252558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам