1 / 1
PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!
799 МКД
25.11.2022 11:39

Карпош / Скопје

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e odlicen i nema nikakvi bed sekotori ili slicno.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

/
Потврден огласувач
075696664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам