1 / 9
Opel Meriva 1.3 dizel 2013
5.250 €
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 12:42

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Registrirana do 07.2023 so zelen karton Kompleten servis golem i mal pred1 mesec. Novi gumi. 190.000 km originalni Cosmo oprema. 075 410 343 Perfektna sostojba. Idealna za pocetnik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075410343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам