1 / 11
Peugeot 306 HDI 2.0 so klima
1.900 €
Цената е фиксна
2.000 €
25.03.2023 09:45

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

306

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetralno zaklucivanje maglenki senzir za dozd steluvac na svetla dva aib elektricni prozorci servo valan cd radio manuelna klima vo ispravna sotojba napraven servis ulje u mottor ilje u mennjac ulje u servo i glicerin na kocnijot sistem fitri za vozduh za ulje za klima smeneti pakni napred nazad gumi letni solidni kopletno ispravno kontakt viber 078418415

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mmmm
Потврден огласувач
078418415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам