1 / 12
TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4
По Договор
Денес 09:19

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-CD PLAYER;
-BORD KOMPJUTER;
-ZATEMNETI STAKLA;
-6 STEPEN MENUVAC;
-TEMPOMAT;
-HALOGENKI;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
-------I N F O:(071/252-444)-------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам