1 / 4
TAHOMETAR OBRTOMER RPM
1.300 МКД
02.09.2022 20:44

Куманово / Куманово

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTORI I DR..
MERI DO 99.999 RPM

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам