1 / 3
Adidas Pro Bounce 2019 Low
5.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 18:25

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Original profesionalni patiki za kosharka.
Broj 46 2/3.

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Ruzica
Jani Lukrovski 5 TC Avtokomanda lok 57
Потврден огласувач
072302123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам