1 / 12
GRADINA
По Договор
18.11.2022 10:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA
AKCIJA !!!
. . .
ELWOODI
FOTINIJA
CEMPRESI
TUJA SMARAGD
TUJA SMARAGD GOLD
INDISKI JORGOVANI
PRUNUS CERASIFERA
JAPANESE RED ACER PALMATUM
. . .
PRVA KLASA SADNICI
SEKAKOV TIP NA GRADINARSKI ZIMZELENI DRVCA, UKRASNI RASTENIJA
UKRASNI DRVCA SO PREKRASEN IZGLED ZA SEKOJA GRADINA I DVOR
. . .
DOSTAVA DO ADRESA

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

GRADINA OPREMA
Потврден огласувач
076818098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам