1 / 3
Plac na glavniot pat za Rastani
1 €
24.12.2022 01:53

Кичево

Квадратура:

725 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac so povrsina od 725 m2 na glavniot pat za Rastani, do placot ima struja, voda i asvalt.Cena po dogovor. Povekje informacii 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Niva na asvalten pat 10000m2

1 €

Niva na magistralen pat Drugovo

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам