1 / 12
Wv golf6 plus 1.6 tdi 2013
8.250 €
8.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 17:59

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e registrirano do 08.2023 so zelen karton. Kompletno servisirana. Najvisoko nivo na oprema. Novi gumi michelin Bez dopolnitelni vlozuvanja 075 410 343

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075410343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам