1 / 6
Vetura Shitet Bmw 730 D
5.300 €
Цената не е фиксна
02.09.2022 23:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Shitet Bmw 730 D Viti 2004 makina është ne gjendje te regullt extra e mirmbajtur i regjistrum është der 07.2023 mundet edhe ndrim me Xhip Offrad 4×4 me Regjistrim te MK

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tasin
Потврден огласувач
00491734385769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам