1 / 5
Батерија 20v-4Ah PARKSIDE
3.500 МКД
01.11.2022 11:34

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 20v-4Ah наменета за сите батериски алати од програмата 20v-Team на PARKSIDE

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам