1 / 3
NokiaE50-1,NokiaE66,Nokia6303c
50 €
31.10.2022 22:48

Охрид / Охрид

Марка:

Nokia

Модел:

NokiaE50-1,NokiaE66,Nokia6303c

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Telefonite se vo ispravna sostojba zaedno so se polnaci

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Никола Китаноски
Потврден огласувач
078513923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам