1 / 9
Apartman - soba
350 МКД
02.11.2022 09:00

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

E

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo prizemje Na kuka so poseben vlez, do crkvata sv GEORGIJA I do setaliste. Opremeni so posebno kupatilo I kujna, wi fi, tv. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

lila
Потврден огласувач
071362489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам