1 / 6
Led lenti za LG42 inch
1 €
24.11.2022 08:20

Куманово / Куманово

Марка:

LG

Производ:

Останато

Големина:

107 cm (42 inch)

Se prodavaat novi led lenti za pozadinsko osvetluvanje za LG model 42LB5700 .Tel kon 071363175.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

xxxxxx
Потврден огласувач
071376....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам