1 / 4
Poluosovini so zglobovi za Golf 6, Golf VI 2.0 TDI
5.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.11.2022 14:13

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se prodavaat originalni fabricki koristeni ispravni poluosovini leva i desna zaedno so zglobovi za Golf 6, site komplet 6000 mkd.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам