1 / 6
Prodavam Hyundai Atos
1.800 €
Цената е фиксна
03.09.2022 10:28

Гостивар / Гостивар

Марка:

Hyundai

Модел:

Atos

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Hyundai Atos vo top sostojba, zimski gumi, smenet cel set, lamela, potisna, rebrasti, klinasti, vodna pumpa

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077600221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам