1 / 9
Porsche Cayyene 4.5i
9.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 10:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran 1 god
Servisiran Sve
Altomatic
Motor Menjac Prfect
Kolata e bez niedna mana moze da se proveri koga sakate za poveke
070610006

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Cengis
Потврден огласувач
71645939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам