1 / 1
Сушара за сушење на струг за производство на пелети
1 €
Цената не е фиксна
03.09.2022 11:13

Кавадарци / Кавадарци

Продавам сушара за сушење на струг за производство на пелети Сушарата е во одлична состојба

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075293874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам