1 / 3
Се продава бебешко детско креветче
5.500 МКД
06.10.2022 21:53

Аеродром / Скопје

Продавам зачувано бебешко креветче. Цена 5500 ден. Колку да не го расклопувам и чувам во подрум. Дормео душег!!
Инфо. 070 930 085 Скопје, Ново Лисиче

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070930085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам