1 / 1
Agregat na benzin TOTAL 800w
7.499 МКД
26.10.2022 09:03

Ресен

Состојба на предмет
Нов

ВОЛТАЖА: 220-240 V
ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ
МАКСИМАЛНО ПРОИЗВЕДУВА: 0.8 KW КОНСТАНТЕНО ПРИЗВЕДУВА: 0.65 KW ВРТЕЖИ: 3000 RPM
DC ВОЛТАЖА: DC 12 V, 8.3 A КОНСТАНТНО РАБОТЕЊЕ 13 ЧАСА РЕЗЕРВАР 4 LT
63CC МОТОР , ДВОТАКТЕН, 2.0 HP, БЕНЗИНЕЦ ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ ПАЛЕЊЕ РАЧНО

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat 800w agregati SOMAFIX 63.6cc 2T NOVI!

7950 МКД

Agregat TOTAL 6.5kw BENZISKI NOVI Agregati

55000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам