1 / 12
Bmw c650 gt
7.000 €
16.11.2022 18:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

c 650 gt

Километри:

35000

Motorot e vo odlicna sostojba .

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
078444077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам